Sandra Bernotaitė

Tinklaraštį grafomanija.lt pradėjau 2008 m.

Gimiau 1975 m. vasario 10 d. Šiauliuose. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje studijavau aktorinį meistriškumą. Vaidinau, režisavau, dirbau su mokiniais, studentais, mėgėjais. Visada rašiau. Atsidėjau literatūrai išvykusi gyventi į Melburną (Australija). Dešimt metų ten gyvenau, 2017 m. grįžau į Lietuvą. 2010 m. debiutavau novelių rinkinių (Rašytojų sąjungos PK konkursas). Paskui išėjo romanai „Katė, kurios reikėjo“ (2013) ir „Dioniso barzda“ (2015).  Studija „Laisvojo rašymo elementai“ (2016) perleista ir skaitoma. Gyvenu Kaune.

Vedu gyvas ir nuotolines dirbtuves, paskaitas apie rašymą, literatūrą, kūrybą. Kalbinama atsiliepiu, kviečiama atvykstu. Dalinuosi informacija apie leidybą, konkursus ir finansavimą feisbuko grupėje Rašytojų draugija. Jei domina rašymo dirbtuvės ir konsultacijos, sekite feisbuko kanalą Grafolabas.

„Laisvojo rašymo elementai“ įsigyti galima knygos.lt

Tai saviugdai skirta knyga apie kūrybos elementus ir dėsnius, literatūrinį meistriškumą, įkvėpimo trikdžius ir šaltinius. Rašydama rėmiausi tiek savo patirtimi, tiek gausia užsienio literatūra. Žinios apie kūrybiškumą pravers visiems tiems, kuriuos vienija aistra rašyti.

Naujas mano romanas „Akys chimeros“ (Vaga, 2021) pasakoja apie tikrą įvykį vieną konkrečią dieną – 1939 m. liepos 25-ąją. Antrojo pasaulinio karo išvakarėse iš Kauno prieplaukos į Gelgaudiškį garlaiviu „Klaipėda“ išjuda jungtinė lenkų ir lietuvių kultūros atstovų grupė. Tikrų istorinių įvykių fone – žaižaruojanti to meto kasdienybė ir sudėtingo likimo rašytojų kompanija.

Ieškokite knygynuose, bibliotekose arba internete: nuoroda.