Sandra Bernotaitė

Gimiau 1975 m. vasario 10 d. Šiauliuose. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje studijavau aktorinį meistriškumą, turiu magistro diplomą. Vaidinau, režisavau, dirbau su mokiniais, studentais, mėgėjais. Visada rašiau. Atsidėjau literatūrai išvykusi gyventi į Melburną (Australija). Dešimt metų ten gyvenau, 2017 m. grįžau į Lietuvą. 2010 m. debiutavau novelių rinkinių (Rašytojų sąjungos PK konkursas). Paskui išėjo dar du romanai ir knyga „Laisvojo rašymo elementai“. Gyvenu Kaune.

Vedu gyvas ir nuotolines dirbtuves bei paskaitas apie rašymą, literatūrą, kūrybą. Kalbinama atsiliepiu, kviečiama atvykstu. Dalinuosi informacija apie leidybą, konkursus ir finansavimą feisbuko grupėje Rašytojų draugija. Jei domina rašymo dirbtuvės ir konsultacijos, sekite feisbuko kanalą Grafolabas.

Tinklaraštį grafomanija.lt pradėjau 2008 m. ir dar vis nebaigiu!

„Laisvojo rašymo elementai“ įsigyti galima knygos.lt

Tai saviugdai skirta knyga apie kūrybos elementus ir dėsnius, literatūrinį meistriškumą, įkvėpimo trikdžius ir šaltinius. Rašydama rėmiausi tiek savo patirtimi, tiek gausia užsienio literatūra. Žinios apie kūrybiškumą pravers visiems tiems, kuriuos vienija aistra rašyti.