Sandra Bernotaitė

Rašytoja, publicistė, mentorė.

Gimiau Šiauliuose 1975 m., turiu teatro Magistro diplomą, dvylika metų gyvenau Vilniuje, dešimt — Melburne, Australijoje. Jau treti metai gyvenu Kaune. Esu išleidusi novelių rinkinį „Gaisras“ (2010), du romanus –„Katė, kurios reikėjo“ (2013) ir „Dioniso barzda“ (2015). Mano knyga apie rašymą vadinasi „Laisvojo rašymo elementai“ (2016). Parašiau pjesę ir sukūriau pagal ją spektaklį „Dabar aš esu“ (2019). Šiuo metu kuriu savo trečiąjį romaną, 2019 m. mane kūrėjo stipendija parėmė Kultūros taryba.

Mano straipsnius apie lietuvybę ir migraciją rasite internetiniame portale http://pasauliolietuvis.lt, kur 2018 m. dirbau žurnalo „Pasaulio lietuvis“ vyr. redaktore.

Šiuo metu esu laisvoji kūrėja, kūrybinio rašymo ir komunikacijos dalykų dėstytoja, rašytojų mentorė. Vedu viešas paskaitas, rašymo seminarus ir dirbtuves. Moderuoju kūrybinius procesus, generuojant idėjas ir konceptus po vieną ir grupėje. Vedu užsiėmimus norintiems patobulinti savo brainstormus, pagerinti komunikaciją (pritaikau aktorės ir rašytojos patirtį). Konsultuoju vystant dramaturgiją ir kino scenarijus.

Junkitės prie feisbuko grupės „Rašytojų draugija“ ir visada sužinosite, kas, kur, kada vyks. Jei esate knygos rašymo procese ir reikia pagalbos, turėkite omenyje, kad padedu mentoryste: drąsinu, skatinu ir rekomenduoju rankraščius leidykloms.

Susisiekti su manimi galite feisbuke ir adresu sandrabern prie yahoo.com

„Grafomanijai“ jau dvylika metų!